O nás

Jsme firma zabývající se veškerou truhlářskou výrobou z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina, dýhované i surové dřevotřísky, MDF, OSB desek apod.

Z těchto materiálů jsme schopni vyrobit takřka cokoliv. Především však vyrábíme:

Eurookna, eurodveře, kastlová a zdvojená okna, vchodové a interiérové dveře, schodiště, zábradlí, obložení podlah a stropů, obložení místností, masivní nábytek do interiérů i exteriérů, zahradní nábytek, pergoly, venkovní posezení, zimní zahrady, postele (včetně dodávky zdravotních roštů a matrací), komody, masivní dvířka na kuchyňské linky, kuchyňské linky,obývací a dětské pokoje, šatní skříně, vestavěné skříně, psací a konferenční stoly, stoly pro pc a mnoho dalšího…

Tímto vybavujeme soukromé byty a domy, hotely, penziony, obchody, školy, kanceláře atd. Vše vyrobíme na míru, dle Vašich požadavků a představ nebo návrhů Vašeho architekta, případně Vám poradíme s návrhem nábytku na míru,nebo Vám jej navrhneme sami. Samozřejmostí jsou cenové nabídky.

Vyrobenou zakázku přivezeme, zkompletujeme a namontujeme na místě určení. V rámci zakázky je možné zajistit i další práce (zednické, elektrikářské, instalatérské, malířské, apod. dle dohody).


© truhlarstvi-vaca.cz 2014 | created by: reklamnidilna.eu