Truhlářská výroba

Naší hlavní předností je pětiosé CNC obráběcí centrum. To dokáže dělat různé výrobky s přesností na setiny milimetru. Na CNC neobrábíme jen své výrobky, ale nabízíme volné kapacity také okolním stolařům, kterým tím ušetříme spoustu práce a času.

Kromě toho jsme vybaveni veškerými stroji na zakázkovou výrobu jak z masivu, tak také lamina a dalších materiálů. Mimo jiné máme i širokopásovou brusku, se kterou občas také vypomáháme okolním stolařům. Piliny a hobliny jsou odsávány od každého stroje do násypníku, kde se lisují v brikety, tudíž nemáme žádný odpad.

Jsme vybaveni také odsávací stříkací stěnou (lakovna), kde provádíme veškeré povrchové úpravy. V dnešní době už to není jen klasické lakování, ale stále častěji se používají oleje, olejovosky, různé probarvené laky atd.

Naším cílem v oblasti investic do strojního vybavení a zázemí stolárny není jen být konkurence schopní, ale snažíme se být krok před konkurencí.
Nebojíme se experimentovat a téměř nic pro nás není překážkou. Vyrobit se dá všechno, otázkou je jen jak a za jakých podmínek!


© truhlarstvi-vaca.cz 2014 | created by: reklamnidilna.eu