ÚČELOVÉ A FUNKČNÍ

Kuchyně

Vyrábíme jak levné varianty kuchyní pro méně náročné zákazníky (ovšem stále s důrazem na kvalitu), tak také dražší varianty pro náročné zákazníky. Do této kategorie spadají například vysoké lesky, strukturované povrchy apod. v kombinaci se značkovým kováním a značkovými spotřebiči.

Za dobu existence naší firmy jsme již vyráběli kuchyňské linky snad ze všech dostupných materiálů. Jednoznačně nejběžnějším materiálem pro korpusy skříní je laminovaná dřevotříska. Ta se vyrábí v mnoha dekorech od tří nejvýznamnějších výrobců v České republice. Na výběr jsou ovšem i jiné materiály jako například dýhovaná dřevotříska, masivní dřevo, atd. Na výrobu dvířek používáme všechny výše jmenované materiály nebo si objednáváme foliovaná dvířka od předních výrobců. Vše záleží na náročnosti a vkusu každého zákazníka.

V poslední době se stále častěji setkáváme s požadavkem na výrobu kuchyňské linky ve starodávném vzhledu – tzv. patina. Tuto povrchovou úpravu děláme sami na masivních dvířkách (případně i na korpusech).

Než se začne vyrábět kuchyňská linka, je třeba udělat spoustu velmi důležitých kroků. V případě výměny staré kuchyňské linky za novou je ve většině případů dané umístění rozvodů vody, odpadů, elektrických zásuvek atd., tudíž se celkové rozmístění kuchyně řídí dle těchto zařízení a „mění se jen to, co zůstane“.

Pokud ovšem stavíte nový dům, nebo hodláte změnit rozmístění výše uvedených zařízení, je třeba začít řešit vzhled vaší nové kuchyně již v průběhu hrubé stavby. Ať už s architektem, nebo přímo s výrobcem zhotovíte návrh kuchyně a dle toho se potom udělají rozvody vody, elektriky atd.

Celkové rozmístění je nutné velice dobře zvážit. Snad nikdo si nedělá novou kuchyňskou linku na několik měsíců. Každý ji chce mít na několik desítek let a chce se ve své kuchyni cítit spokojeně, pohodlně a mít vše potřebné po ruce. Proto nás neváhejte kontaktovat včas. Kuchyň vám rádi naceníme individuálně dle zakázky.

Realizace

Truhlářství Vaca - kuchyně
Truhlářství Vaca - kuchyně
Truhlářství Vaca - kuchyně