JSME TADY JIŽ VÍCE NEŽ 25 LET

O nás – Truhlářství Vaca

Truhlářství Vasa - Václav u Bruntálu

Jsme rodinná firma zabývající se veškerou truhlářskou výrobou z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina, dýhované i surové dřevotřísky, MDF, OSB desek apod. Z těchto materiálů jsme schopni vyrobit takřka cokoliv.

Především však vyrábíme:

eurookna, eurodveře, kastlová a zdvojená okna, vchodové a interiérové dveře, schodiště, zábradlí, obložení podlah a stropů, obložení místností, masivní nábytek do interiérů i exteriérů, zahradní nábytek, pergoly, venkovní posezení, zimní zahrady, postele (včetně dodávky zdravotních roštů a matrací), komody, masivní dvířka na kuchyňské linky, kuchyňské linky, obývací a dětské pokoje, šatní skříně, vestavěné skříně, psací a konferenční stoly, stoly pro počítače a mnoho dalšího.

Vybavujeme soukromé byty a domy, hotely, penziony, obchody, školy, kanceláře atd. Vše vyrobíme na míru dle vašich požadavků a představ nebo návrhů vašeho architekta. Případně vám poradíme s návrhem nábytku na míru, nebo vám jej navrhneme sami. Samozřejmostí jsou cenové nabídky.

Vyrobenou zakázku přivezeme, zkompletujeme a namontujeme na místě určení. V rámci zakázky je možné zajistit i další práce (zednické, elektrikářské, instalatérské, malířské apod. dle dohody).

Naší předností je také pětiosé CNC obráběcí centrum. To dokáže dělat různé výrobky s přesností na setiny milimetru. Na CNC neobrábíme jen své výrobky. Nabízíme volné kapacity také okolním stolařům, kterým tím ušetříme spoustu práce a času.

Pokud máte o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat.